Haydut-conun Bayramlık t-shirt ü (köpeğe polo yaka t-shirt) - ....# Lilithin #....

Follow Us

22 Temmuz 2015 Çarşamba

2 Haydut-conun Bayramlık t-shirt ü (köpeğe polo yaka t-shirt)

T-shirt e geçmeden evvel bilirmisiniz Haydut-conun bize ettiklerini, Kuduruk bir gece aniden balkondan atladı yakalamaya çalışanlara oyun yaptı ve gözden kayboldu. Kaybolduğu günler çok aradık ilanlar bastırdık ödül bile koyduk fakat yaşadığımız yerde kimsenin görmeyişi umudumuzu kaybettirmeye başladı.Ve ben bir gece artık dedim yok bulamayacağız herhalde.Sabahleyin annem beni uyandırdı Hayduta çok benzeyen bir köpek için biri aradı fotosunu da attı dedi fakat buraya 1 saat mesafede inanamadık fotoları görünce o olduğundan emin oldum. Gittik almaya.. Bizimki sokak köpekliğine başlamış ama çok iyi insanlara sığınmış Alsancakta bir seramik atölyesine ilginçtir ki ben de seramikçi sayılırım. Onunla ilgilenenler onu Alsancakta gezerken bulmuşlar. Onunla ilgilenmişler. Ödülümüzü kabul etmediler. Hatta giderken üzüldüler hala arayıp paşamızın halini hatrını soruyorlar. Biz sadece Aliağaya ulaşabildik ilanla fakat bütün İzmire ulaşan ilanıyla bizi mutlu eden dayımın veteriner olan sevgili eşine ömür boyu minnet duyacağım..

   Gelelim Haydut-conun polo yaka t-shirtüne herkes çocuğuna bayramlık dikince bende dedim oğluşumun ne eksiği var? Önce düşündüm ne olabilir diye polo yaka t-shirt olsun dedim sonra.  Eski okul t-shirtümü kestim kumaş için . Yaka patını yaparken şurdan faydalandım. Geri kalanınıda kazağını ve gömleğini diktiğim kalıptan faydalandım. Hazır kalıp olduğu için pek üstüne oturmuyor. Bir sonraki dikişimde kendim kalıp hazırlamaya çalışacağım.2 yorum:

  1. Maşallah diyeyim bari ne yakışıklı bir oğlunuz var sizin öyle. Ben hayvanları, özellikle kedileri ve köpekleri çok severim. Küçükken bir kedim vardı. Oğlum da istedi ama evimiz o zamanlar müsait olmadığı için balık ve kuşla yetinmek zorunda kaldı. Yine de hayvan bakımının insan bakımından daha zor ve sorumluluğu büyük bir iş olduğunu düşünüyorum. Sevgiler.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. :) teşekkürler hayvansever insanların hayvansever çocuk yetiştirmesine çok seviniyorum. Hayvan bakımı zor ama belli bir süre sonra arada bir bağ oluşmaya başlıyor:)

      Sil