Dolandırıldım! ( papucgram ) - ....# Lilithin #....

Follow Us

5 Mayıs 2015 Salı

3 Dolandırıldım! ( papucgram )Şubat ayından itibaren giyim kuşam alışverişlerimi internetten yapmaya başladım. Herşey öyle yada böyle iyi gidiyordu. Aldiklarimdan genel anlamda memnundum. Ta ki instagram butiği Papucgram dan alışveriş yapana kadar..
Sevgili kombini ayakkabı alalim dedik fotolarına güvendik minigimle  airmax ve air force kombinledik heyecanla bekledik. Fakat minigimin ayakkabisi hicte fotolardaki gibi degildi sararmis bir beyaz benim istedigim model gayet iyiydi sadece bu kadar olsa degistirme zahmetine girmezdik. Fakat numaralarda karistirilmisti. E 120 tl odeyip giyememektense degistirmeyi rica ettik. Kendileri kabul ettiler. Biz ayalkabilari icinde nasil degisecegine dair notuyla yolladik.
Aradan 2 hafta gecti kargodami problem oldu diye kargo şirketini aradim sorguladım.
Kargonun teslim edildiğini öğrendim.
Papucgrama ne zaman ürün lerimi teslim alacağıma dair sorular yönelttim. Birgün cevap siz ne almistiniz oldu baska bir gün ürünleri yolamismiydiniz baska bir gun degisim degisim su gun yapilacak baska bir gun urun stogumuz yok su gun urunlerinizi yollayacagiz ve buna benzer birsuru diyalog gecti aramizda bir aydan fazla suredir. En son degisimlerle su sahis ilgileniyor diye baska bir numara verdiler.
Paramizi iade edin diyoruz cevap yok gunlerdir. Ben umudumu kestim bundan sonraki adimim ne olur bilemiyorum..


3 yorum:

  1. Papucgram 01/07/2016 tarihinde devir edilmiştir. Eski kişi ve kişilerle hiçbir alakası kalmamıştır. Şikayette bulunan arkadaşımı anlıyorum mağdur olmuş ama kimse kimsenin ekmeğiyle oynamasın lütfen herşeye rağmen yeni sahipleri olarak bu mağduriyeti gidermeye hazırız. 0530 134 37 42

    YanıtlaSil
  2. Ben de sorun yaşadım bir haftadır cevap bile vermiyorlar değişim için size verilen numarayı yayınlar mısınız

    YanıtlaSil
  3. İnanmayın hiç güvenilir bir site değil ayakkabıları hatalı geldi değişim istedik depoya ilettik numaranızı dediler hiç kimse dönüş yapmadı ve depo numarasını istedim versiler kesin dönüş yapacaklar size yazın oraya yoğunluktan dolayı dönenemişler laflarıyla kandırdılar parayı alırken çok iyi konuşuyorlar hatta indirim uyguladı ama resmen hatalı ürün yolladı bizi mağdur ettiler sizde mağdur olmayın ve alışveriş yapmayın

    YanıtlaSil