Mobil Ütü Altlığı - ....# Lilithin #....

Follow Us

30 Temmuz 2014 Çarşamba

0 Mobil Ütü Altlığı

Başlık pek içime sinmese de işte yazısı:)
Efenim okul dönemi boyunca bir eve gitsem de dikiş makineme kavuşsam diye için için ağlaşıp hayaller kurmuştum.O serin kış günlerinde..
Gel gelelim evdeyim amma ne yapmanın hayallerini kurduğumu hatırlamamakla birlikte bir şey yapmaya oturduğumda sıcak havadan ötürü ölecekmiş gibi hissetmem umudumu kırdı.
Hay birde dikiş makinemin olduğu odada ütü masası yok o masanın sığacağı alanda yok eski ütüyü ben dikiş yaparken kullanırım diye odama aldım ama masa olmadığı için yine elimde yarı dikilmiş, dikilmiş, dikilmemiş kumaş parçalarıyla evin içinde dolanmakta yorucuydu. Neyse efenim ben bu ütü altlığına nette rastladım hoşuma gitti birde ben deneyeyim bakalım dedim. İçine metreyle satılan elyaftan koydum. Kenarına da biye diktim. Daha hiç kullanmadım ama tipi hoşuma gitti.

Bu arada Çanta ve lavanta kokulu broş+anathtarlık hediye ettiğim çekiliş bu gece sonlanıyor.Sadece 3 kişinin katılmış olması beni biraz üzdü açıkçası.O üç kişiye de blogumu ve çekilişimi ciddiye alıp katıldıkları için içten teşekkürlerimi sunuyorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder